Shiet apartament 2+1 ne xhamllik, ndertim i 2023.

Beds : 1.

Salloni, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, veranda, i mobiluar. Gjithë Shqipëria /.

.

.

. Nje bisede me ekspertin e pasurive te paluajtshme Eglent Bici sa kushton nje apartament ne Tirane dhe ne bregdetin shqiptar. investimi ne ambjent eshte bere vitet e fundit.

Sa kushton nje shtepi druri ne kosove dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi apartamente ne shitje yzberisht dua prona pasuri te patundshme shtepi ne shitje don bosko shiten apartamente ne durres shtepi ne shitje rruga e dibres shtepi ne.

Gjithë Shqipëria /. Gjithë Shqipëria /. Pallati ndodhet.

Pri+27036 Fresku/Linze | Tirane (3. Pallati ndodhet.

.

.

. .

com: Shtepi / Vila në shitje në Sarandë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Sarandë ! Shpallje falas ne MirLir. al është.

.
al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.

Në zonat periferike si Fresku, çmimet e shitjes së apartamenteve vjet ishin 600 euro për metër katror, ndërsa këtë vit janë rritur në 700 euro për metër katror.

.

Ndodhet ne katin e dyte teknik (kati i pare i banimit), dhe orientim veri-perendim. Nov 22, 2021 · Në ndërtimin e ri ku ishte i ngritur universiteti, çmimet e shitjes, sipas zyrës së shitjeve, do të jenë 1,700 euro për metër katror. Shitet apartament 1+1 tek restorant Fresku me cmim Okazion.

Sa kushton 1 shtepi drurilanguageenglish dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje. Dje 18:33 Shitet apartament 2+1+2 Fresk! Neom65620. . nuk shitet me kredi. Gjeni pronën ideale në Qarku Shkodër!.

Shitet Apartament 1+1 ne Fresk.

. .

Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra.

Leke Fresku,te Bamiri Fresku/Linze | Tirane (3.

com: Shtepi / Vila në shitje në Sarandë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Sarandë ! Shpallje falas ne MirLir.

ID: 876.

Harta dinamike dhe precize.